Telekomunikační služby

Firma Eurospoj, v.o.s. si za dobu své dvacetileté existence jasně určila své místo. Poskytuje velice kvalitní služby svým zákazníkům, čímž si získala dobré jméno u svých obchodních partnerů.


Od roku 1992 působí naše firma na telekomunikačním trhu v České republice. Naši zaměstnanci mají odborné telekomunikační a elektrotechnické vzdělání a řadu speciálních školení. 

Kvalifikace, motivace a loajalita zaměstnanců společnosti je nezbytným předpokladem pro bezvadné zvládnutí zakázek s vysokou kvalitou. Své dlouholeté zkušenosti uplatňují řadu let při výstavbě a údržbě telekomunikačních zařízeních ke spokojenosti našich zákazníků. 
 
V současné době se firma Eurospoj orientuje ve svém podnikání převážně na oblast telekomunikací. V tomto oboru se snaží svým zákazníkům nabídnout komplexní služby ve spolupráci s dodavateli moderních technologií. Ve všech oblastech telekomunikací, které nabízíme, firma pro své zákazníky zajišťuje poradenskou a projekční činnost, výstavbu, instalaci, měření a testování, zaškolení, údržbu a servis. Je zajištěn individuální přístup k jednotlivým zakázkám pro navržení optimálního způsobu řešení. 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.