Telekomunikační služby

Historie

 

Firma Eurospoj, v.o.s. vznikla v listopadu roku 1992. Od svého vzniku bylo hlavním předmětem podnikání montáž a údržba telekomunikačních zařízení mimo jednotnou telekomunikační síť.
Orientuje se na dodávku a montáž telekomunikačních zařízení a výstavbu telekomunikačních sítí pro koncové uživatele. Poskytované služby v této oblasti zahrnují dodávky jednotlivých telefonních přístrojů, jednoduché pobočkové ústředny, komplikované pobočkové ústředny splňující náročnější požadavky zákazníků a výstavba telefonních rozvodů. Součástí služeb je poskytnutí kvalitního záručního a pozáručního servisu.
V roce 1993 firma získala pověření od Českého telekomunikačního úřadu ke vstupu do jednotné telekomunikační sítě ČR. Od té doby provádí naše firma kompletní služby v oblasti telekomunikací pro největšího českého telekomunikačního operátora společnost Český Telecom, a.s..
Z počátku naše firma prováděla pro Český Telecom, a.s. pouze zakázky spojené s údržbou telekomunikačního vedení. Jednalo se především o generální opravy sdělovacích vedení a zřizování telefonních stanic.
Od roku 1996 začala naše firma provádět pro Český Telecom, a.s. i generální dodávky nových místních kabelových sítí. Jedná se především o kompletní montážní práce při výstavbě sdělovacích souborů v obcích, ale i dodávky zemních prací. Vybudovali jsme 534 km místních telekomunikačních sítí ve výborné kvalitě, které byly v termínu předány.
Od roku 1999 se ve spolupráci s firmou RCD Radiokomunikace,s.r.o. podílíme na výstavbě sítě pro nového operátora mobilních telefonů společnost Český mobil, a.s.. Vystavěli jsme 30 základnových jednotek společnosti Ericsson. Dále jsme vybudovali 10 základnových jednotek systému MATRA pro Ministerstvo vnitra ČR.
Od roku 2000 se naše firma podílí na výstavbě radioreleových spojů společnosti Lucent Technologies pro Český Telecom, a.s..
V průběhu roku 2002 se naše firma začala více zaměřovat na menší zákazníky než jsou telekomunikační operátoři. Pro tyto zákazníky poskytujeme kompletní telekomunikační služby. V roce 2003 jsme uzavřeli rámcovou smlouvu o obchodním zastoupení se společností Český Telecom,a.s. V dubnu 2004 se stala naše společnost oficiálním autorizovaným partnerem společnosti České Radiokomunikace pro prodej produktů značky Bluetone. Tím jsme naše služby rozšířili o poradenství a zajištění alternativních operátorů pro hlas, data a internet.
V současné době společnost Eurospoj, v.o.s. zaměstnává dvanáct zaměstnanců v několika oborech své činnosti. Všichni zaměstnanci mají odpovídající vzdělání, celou řadu odborných školení, praxi a zájem poskytnout své služby svým zákazníkům.

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.